Ваш кошик пустий!

Оновлені карти "Свидовець", "Чорногора" та "Східні Ґорґани"

На початку 2016 року маємо намір порадувати прихильників активного відпочинку оновленими картами!
 
Ми оновили карти “Чорногора” (третє видання) та “Східні Ґорґани” (третє видання), а в карті “Свидовець. Полонина Красна” (друге видання) відкрили нову територію – сходи зі Свидовця до Кобилецької та Косівської Поляни. Під час додаткових виїздів перевірено два хребти та дві долини, які ведуть до цих сіл, але не вдалось зробити детальну перевірку інших планованих територій (в районі села Усть-Чорна) і тому робота по цій карті буде продовжена в наступні роки.
 
              astur.com.ua/shop-online/atlas-and-maps/product/66-karta-svidovets-polonina-krasna.html
 
Щодо перших двох карт ("Чорногора" та "Східні Ґорґани"), то в них було проведено уточнення показаних на картах доріг та стежок згідно gps-треків, а також додано декілька нових маркованих маршрутів, зроблених ентузіастами в районі Делятина та Космача (карта "Східні Ґорґани"). Перебіг маршруту з околиць Космача на Лисину Космацьку нас трохи здивував, але ми показали частину його таким, яким він є в терені.

Просимо писати побажання та недоліки на вказані нами електронні адреси на наших картах: gorgany(равлик)ukr.net та info(равлик)assa.kh.ua, або на інші наші контактні дані. Саме завдяки таким двом листам було нанесено одну стежину в районі Буковеля (карта "Східні Ґорґани") та ліквідовано іншу стежку в районі села Луги (карта "Чорногора"). Дякуємо дописувачам за подану інформацію та просимо ще раз зголоситись на мейла – хочемо надіслати безкоштовні примірники оновлених за вашої допомоги карт.

Оновлені карти вже в нашому інтернет-магазині!

Вдалих подорожей з нашими картами!
Далі буде...wink
 

Мы на Facebook