Ваш кошик пустий!

Фотоконкурс за збереження природи на Землі!

Міжнародний фотоконкурс пам’яток природи «Вікі любить Землю» стартуватиме 1 травня. Конкурс втілюється заради поширення вільних знань про природний спадок Землі задля формування дбайливого ставлення до природи та захисту навколишнього середовища.

 

Конкурс триватиме до 31 травня 2014 р. В ньому візьмуть участь 19 країн. Після завершення конкурсу відбудеться фотовиставка найкращих робіт.

 

Організатором та ініціатором міжнародного проекту є ГО «Вікімедіа Україна». Саме в Україні було вперше проведено фотоконкурс у 2013 році. Наразі українське представництво Фонду Вікімедіа координує зусилля інших країн з проведення цього конкурсу. 

 

Під час всеукраїнського конкурсу «Вікі любить Землю» до Вікісховища (Wikimedia Commons) було завантажено 11 000 фотографій. У конкурсі взяли участь більше 380 людей.

 

У фотоконкурсі беруть участь фотографії об’єктів природо-заповідного фонду країн-учасниць. Головною метою проекту організатори проекту вбачають збір якнайбільшої кількості світлин з зображеннями найкрасивіших куточків України, ліцензування та можливість їх використання в усіх проектах, які проводить Вікіпедія. «Вікімедіа Україна» дбає про збереження природного різноманіття, прагне розвивати в людях любов та повагу до природи рідного краю.

 

У 2014 році фотоконкурс «Вікі любить Землю» проводиться у два етапи: на національному та міжнародному рівнях. До 15 червня 2014 року стануть відомі переможці у кожній з країн-учасниць. В Україні є 2 номінації: найкращі фото за вибором журі та найбільша кількість пам’яток, надісланих одним автором. Журі складатиметься з відомих імен у сфері журналістики, фотографії, мистецтва, природозахисної та екологічної сфери, обере 10 кращих фотографій конкурсу та окремо краще фото по кожному з регіонів України.

 

Переможці міжнародного етапу будуть відомі вже 25 червня 2014. Церемонія нагородження проходитиме в Києві, Україна.

 

Після завантаження на Вікісховище усі фотографії набувають вільної ліцензії Creative Commons, яка передбачає вільне використання за умови посилання на автора та джерело.

 

Участь у конкурсі є вільною та відкритою як для професійних фотографів, так і для любителів. Обов’язковою умовою є власне авторство представлених фотографій та завантаження їх протягом травня 2014 року.

 
Сайт конкурсу www.wle.org.ua
 

Мы на Facebook